top of page

GYVENIMO NAMŲ RITMAS

Gyvenimo namų ritmas: Asmenys su intelekto negalia darbuojasi bei turi dienos užimtumo paslaugas bendruomenės dirbtuvėse Mozūriškių kaime bei Vilniaus miesto dienos centruose.

 

  • Ryte po pusryčių bendruomenės transportu jie važiuoja arba eina pėstute į dienos centrus, iš kurių grįžta 16-17 val.

  • Arbatėlė, poilsis, organizuotas laisvalaikis, asmeniniai higienos ir kiti poreikiai, vakarienės gaminimas, vakarienė kartu, tvarkymasis ir vakaro malda koplyčioje sukuria darbo dienų kasdienybę namuose. 

Savaitgaliais asmenys su negalia, padedami asistentų, savanorių tvarkosi savo kambarius, bendras namų erdves viduje ir lauke, važiuoja apsipirkti, susitinka su giminaičiais ar draugais, dalyvauja renginiuose, šventėse, organizuoja šventes, priima svečius, bendruomeniškai važiuoja į šv. Mišias.  

Gyvenimo namuose per gyvenimą kartu, šventimą, atvirumą svečiams ir bendruomenės draugams, bičiulystę su kaimynais puoselėjame bendruomeniškus ryšius. Juos stiprina broliški tarpusavio santykiai, bendrystė, paprastumo ir atvirumo dvasia.

 

Namuose mums svarbu palaikyti struktūruotą ir mylinčią priėmimo aplinką, padedančią asmenims kurti teigiamą savęs įvaizdį, gyvenimui teikiančią svarbą ir viltį.

btz-1.jpg
Drauge_Betzata.jpg
bottom of page